Oferta dla biur

Lavazza dla biura oferuje kilka rozwiązań na uzyskanie doskonałego espresso.


Podstwowa oferta to system jednorazowych porcji fabrycznie zmielonej prawdziwej kawy zamkniętej hermetycznie w kapsułkach Lavazza Espresso Point. To zaawansowana technologia w prostym wydaniu i intuicyjnej obsłudze oraz łatwym utrzymaniu porządku .
Teraz każdy może w dowolnym czasie delektować się autentycznym włoskim espresso. Wystarczy wybrać z wielu mieszanek kawy ulubiony smak - kapsułkę, włożyć ją do ekspresu, nacisnąć guzik i kawa gotowa! Za każdym razem tak samo perfekcyjnie zaparzona.

Dowiedz się więcej o linii ekspresów przeznaczonych do małych i średnich biur. Poznaj także szereg ciekawych napojów w kapsułkach: różne mieszanki espresso, herbaty czarne, zielone i ziołowe, kawę zbożową, czekolada... Idealnie porcjowane i szczelnie zamknięte, utrzymują świeżość do chwili, kiedy napój znajdzie się w filiżance.

Szeroka oferta Lavazza obejmuje także zaawansowane ekspresy do kawy serwujące za jednym dotknięciem cappuccino czy latte macchiato. Oferujemy dodatkowe spieniacze do płynnego mleka, filiżanki, szklanki i łyżeczki z logo Lavazza, kubki jednorazowe, dodatki i akcesoria, które z pewnością spełni Państwa oczekiwania.